درخواست طراحی / چاپ

چطور می توانیم یک پیام را در یک فضای کوچک جای دهیم؟

 شما نباید انتظار داشته باشید که یک کارت کوچک کل شغل و کارتان و همچنین هرآنچه که در شرکتتان است را بازگو کند آنچه باید بدانید این است که کارت شما باید آنچنان تصاویر حرفهای و جذابی داشته باشد که در خاطر مردم بماند. رنگ، جمله بندی و بافت محتوایی کارتان می تواند قدرت این را داشته باشد تا تصویری از کارتان را به ذهن بیننده منتقل کند. وقتی که خواستید کارت ویزت را طراحی کنید حتما از عقل و درایتتان استفاده کنید. مثال اگر بازار کاری شما مربوط به حوزه کودکان، بازیها و اسباب بازی ها باشد حتما باید از رنگهای روشنتر و همچنین رنگهای اصلی استفاده کنید و کلماتی را به کار ببرید که کودکان به کار می برند. به گزارش گروه خبری بانکی دات آی آر افرادی که خدماتی در زمینه مشاور مالی انجام می دهند می خواهند کارتشان حرفهشان را نشان دهد و به مشتری حس اطمینان ببخشد پس بهتر است برای رنگ زمینه کارت خاکستری، مشکی و سفید را انتخاب کنند. طراحان حرفهای کارت معتقدند که افراد به خصوص کارآفرینان نباید شخصا کارت ویزیتشان را طراحی کنند بسیاری از افرادی که شغل هایی از قبیل تجارت دارند این کار را خودشان انجام می دهند. بهترین کار این است که تمام کارتهایی را که در طول روز به دستتان میرسد کنار هم بچینید و از آن کارتی که بیشتر خوشتان می آید الگو برداری کنید. اگر شغلتان خرده فروشی است و یا کار برنامه ریزی جشنها را انجام می دهید باید برای طراحی چاپ کارت ویزیت خلاقیت داشته باشید.

اما به طور کلی موارد زیر را برای طراحی یک کارت ویزیت خوب فراموش نکنید 

 -1از یک لوگو برای زمینه کارتتان استفاده کنید. اندازه این لوگو باید از بقیه محتوی کارتتان بزرگتر باشد.

2- کارت ویزیت باید در عین انتقال مطالب مورد نظرتان ساده باشد اطلاعات زیاد را در کارتتان نگنجانید.

3- ملزومات که شامل نام شما، عنوان کار، نام شرکت، آدرس، تلفن، فکس، ایمیل و آدرس وب سایت است حتما در کارت وجود داشته باشد.

4- اطمینان حاصل کنید که فونت به کار رفته خوانا باشد.

5- حتما از یک و یا 2 رنگ در کارتتان استفاده کنید.

وقتی که کارتتان آماده شد نکات زیر را فراموش نکنید

1- همیشه بیش از یک عدد کارت به دیگران بدهید با این کار آنها می توانند کارت شما را به دیگران بدهند.

2- در کارتتان تمام راههای ارتباطی با خودتان را از قبیلتلفن ،فکس، ایمیل و .. قرار دهید.

-3همیشه از جا کارتی برای حفظ کارت هایتان استفاده کنید تا تمیز و شفاف بمانند. کارتهای ویزیت نباید بی روح باشند حتما در طراحی کارتها خلاقیت به کار ببرید می توانید از ایدههای ذیل استفاده کنید.